sąrankos vadovai

pasirinkite vadovą ir pradėkite.

"MeMail" suderinamas su dauguma operacinių sistemų ir el. pašto programų, įskaitant "Microsoft Outlook", "Apple Mail", "Gmail" ir kitas. Galima sinchronizuoti visą pašto dėžutę, įskaitant kontaktus, kalendorius, pastabas ir kt.

MeMail suderinamas su dauguma operacinių sistemų ir el. pašto programėlių, įskaitant "Microsoft Outlook", "Apple Mail", "Gmail" ir kitas. Galima sinchronizuoti visą pašto dėžutę, įskaitant kontaktus, kalendorius, pastabas ir kt. Dėl visų kitų žr. POP, IMAP ir SMTP nustatymų vadovą.

  • Nustatydami el. pašto paskyrą
  • 1. Kaip el. pašto tipą pasirinkite "Exchange"
  • 2. Įveskite savo gaunamojo el. pašto dėžutės adresą (pvz., mike@memail.com)
  • 3. Įveskite savo pašto dėžutės slaptažodį
  • 4. Atsisėskite ir leiskite mūsų serveriams pasirūpinti viskuo kitu.

Visi "MeMail" serveriai yra nustatyti su automatiniu nustatymų atradimu, aprašytu "Microsoft" šiame straipsnyje: Automatinio nustatymo paslauga Exchange serveryje. Tai reiškia, kad visoms pagrindinėms el. pašto programoms (įskaitant "Outlook", skirtą "Windows", "MacOS", "iOS" ir "Android", "Apple Mail", skirtą "MacOS" ir "iOS", "Android Mail", "Thunderbird", "Blackberry Inbox" ir visas kitas su EWS suderinamas el. pašto programas) jums tereikės įvesti savo el. pašto adresą ir slaptažodį, kad programa iš mūsų serverių automatiškai paimtų visus nustatymus, įskaitant serverio adresus, šifravimo tipą, prievadų numerius ir kt.

eikite į priekį, sukurkite savo el. pašto adresą žemiau!

Turėdami tūkstančius parinkčių ir nustatydami kainą nuo 0.00/mėn*, tikrai rasite el. pašto adresą, kuris atspindės jūsų asmenybę.

*Visos kainos su % PVM pagal kilmės šalį

GRĮŽTI Į VIRŠŲ